کمپانی بلبرینگ اس کا اف کجاست؟

بلبرینگ اس کا اف (SKF)

بلبرینگ اس کا اف (SKF)


کمپانی بلبرینگ اس کا اف کجاست؟

برای اینکه بدانیم بلبرینگ SKF ساخت کجاست، ابتدا باید در زمینه تاریخچه شرکت بلبرینگ SKF اطلاعاتی کسب کرد. کمپانی بلبرینگ SKF یک تولید کننده پیشرو در جهان در زمینه بلبرینگ ها، کاسه نمد ها و سیستم های روانکاری با کارایی بالا است. احتمالا تا کنون بسیار پیش آمده است که شما در حیطه صنعتی خود، نام کمپانی بلبرینگ SKF را شنیده باشید؛ اما دانستن این موضوع که (SKF برند کدام کشور است؟) بسیار نکته مهم و حائز اهمیت در تهیه محصولات این شرکت می باشد.

در این مقاله، ما به اینکه بلبرینگ SKF ساخت کدام کشور است، توجه خواهیم کرد و همه موارد مهم در مورد کمپانی بلبرینگ SKF و محصولاتی که آن ها ارائه می دهند را توضیح خواهیم داد.

تاریخچه شرکت بلبرینگ SKF

پیش از دانستن اینکه بلبرینگ SKF ساخت کجاست، به بررسی تاریخچه شرکت بلبرینگ SKF می پردازیم و باید این را بدانیم که کمپانی سازنده بلبرینگ اس کا اف از زمان تشکیل خود در سال ۱۹۰۷ در مسیر توسعه قرار داشته است.

هسته مرکزی کمپانی بلبرینگ SKFدر شهر گوتنبرگ کشور سوئد واقع شده و این شرکت در زمینه تولید و فناوری بلبرینگ یکی از پیش قراولان این حوزه به حساب می آید. موسس این شرکت آقای Rickard Gustafson، در سال ۱۹۰۵ بلبرینگ اتوماتیک دو ردیفه را اختراع کرد و پس از آن در سال ۱۹۰۷ کمپانی بلبرینگ سازی اس کا اف را تاسیس نمود.

حال پس از دانستن اینکه SKF برند کدام کشور است، باید اشاره کنیم که این شرکت همچنان بیش از یک قرن از زمانی که پایه های SKF گذاشته شد، در نوآوری و فناوری پیشرو است و به طور مداوم محصولاتی را توسعه می دهد که نیاز های چشم انداز صنعتی در حال تغییر امروز را برآورده می کند. برای معرفی کمپانی سازنده بلبرینگ اس کا اف، نکته ای لازم به ذکر است که کمپانی بلبرینگ SKF نه تنها متعهد به توسعه محصولات جدید برای افزایش بهره وری و به حداقل رساندن زمان خرابی است، بلکه به ایجاد تأثیر مثبت بر جهان نیز اختصاص دارد و این موضوع که بلبرینگ SKF ساخت کجاست، بسیار در کیفیت این محصولات دخیل است به علت اروپایی بودن این محصولات. برای دریافت مشاوره سفارش بلبرینگ های با کیفیت این برند می توانید با کارشناسان ما در مجموعه اس کا اف پلاس تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

انتخاب بلبرینگ های این برند سوئدی از اس کا اف پلاس

در ادامه بررسی پرسش کمپانی بلبرینگ اس کا اف کجاست به انتخاب و سفارش این بلبرینگ ها در ایران و از مجموعه با سابقه اس کا اف پلاس می رسیم. به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات برند اس کا اف، این برند محبوبیت زیادی در میان افراد در دنیای صنعت دارد و این محبوبیت باعث شده است که این بلبرینگ ها و دیگر تجهیزات در جهان مورد توجه قرار بگیرند. شما می توانید تمامی محصولات این برند را با مناسب ترین قیمت های موجود در بازار در سایت این مجموعه مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت نمایید هم چنین برای مشاوره با کارشناسان این مجموعه و راهنمایی درباره انتخاب این محصولات می توانید با ما در تماس باشید.

کمپانی بلبرینگ skf کیست؟ اگر شما هم با سوال بلبرینگ skf ساخت کجاست وارد این صفحه شده اید با ما همراه باشید. دفتر مرکزی کمپانی بلبرینگ skf در شهر گوتبورگ کشور سوئد واقع شده. این شرکت در زمینه تولید و فناوری بلبرینگ یکی از پیش قراولان این حوزه به حساب می آید. موسس این شرکت در سال ۱۹۰۵ بلبرینگ اتوماتیک دو ردیفه را اختراع کرد و پس از آن در سال ۱۹۰۷ کمپانی بلبرینگ سازی اس کی اف را تاسیس نمود. او که در آن زمان یک جوان سی و چند ساله بود، مسئول تعمیر و نگهداری بلبرینگ در شرکت Gamlestadens Fabriker بود. وی از عملکرد بلبرینگ های مورد استفاده در آن زمان که از کشور آلمان وارد می شدند رضایت نداشت. چرا که در صورتی که محورهای دراز ماشین آلات آن کارخانه به مقدار کمی غیر هم تراز می شدند، موجب گرما دیدن بیش از حد بلبرینگ ها و شکستن آن ها می شد. از این رو موسس این شرکت با ارائه بلبرینگ های خود تراز دو ردیفه که مشکل بالا را نداشتند، به موفقیتی بزرگ دست یافت و این امر زمینه ساز تاسیس شرکت skf توسط وی گردید.

بلبرینگ SKF ساخت کجاست و واردکننده های آن کدامند؟

همان گونه که شرح داده شد انواع بلبرینگ SKF در کشور های مختلف تولید و به بازار صنعت عرضه می گردد. این شرکت در بیش از ۱۳۰ کشور فعالیت و بیش از ۵۰۰ میلیون بلبرینگ را به طور سالیانه تولید می کند و در حال حاضر دارای ۲۰۰ شعبه، ۸۰ کارخانه تولید، ۴۱۰۰۰ کارمند و ۸۰۰۰ مامور فروش و توزیع کننده در سراسر جهان است. گروه صنعتی اس کا اف پلاس به عنوان یکی از وارد کنندگان رسمی انواع بلبرینگ و رولبرینگ skf آماده ارائه کلیه خدمات پشتیبانی و پس از فروش این محصولات به مشتریان عزیز است. شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت بلبرینگ skf و خرید محصول مورد نظر به صفحه لیست قیمت بلبرینگ skf مراجعه فرمائید.

 

بلبرینگ اس کا اف (SKF)

بلبرینگ اس کا اف (SKF)

بلبرینگ skf ساخت کدام کشور است؟

پس جواب سوال بلبرینگ skf ساخت کجاست را گرفتیم، سوئد. اما این کمپانی تنها در سوئد به تولید این برند نمی پردازد بلکه کمپانی بلبرینگ skf یکی از بزرگ ترین کمپانی ها در کشور سوئد و حتی در سطح جهان است. همانطور که عنوان شد کارخانه تولیدی مرکزی اس کا اف در شهر گوتبورگ سوئد واقع شده است. با این حال این کمپانی دارای ده ها شعبه در نقاط مختلف جهان است. کارخانه های اصلی اس کی اف عبارتند از:

کارخانه کشور سوئد که به طور عمده در تولید بلبرینگ خود تنظیم skf فعالیت دارد.
کارخانه کشور آلمان که عمدتا رولبرینگ های مخروطی و استوانه ای را تولید می کند.
کارخانه کشور فرانسه که به طور عمده بلبرینگ های شیار عمیق را تولید می کند.
کارخانه کشور ایتالیا که بر تولید بلبرینگ های تماسی زاویه ای با دقت بالا و تمرکز دارد.
کارخانه کشور اندونزی که غالبا ساچمه ها ورولرها را تولید می کند.
کارخانه کشور بریتانیا که بلبرینگ های خود تنظیم در اندازه های کوچک را تولید می کند.
به دلیل این که امکان خرید مستقیم از سایت SKF برای ایرانیان وجود ندارد شما خریداران محترم می توانید برای خرید محصولات این برند به نمایندگی های معتبر این برند در ایران مراجعه کنید. اس کا اف پلاس یکی از نمایندگان معتبر فروش انواع بلبرینگ skf در ایران است.

کمپانی بلبرینگ SKF کجاست؛ گواهی ها و افتخارات برند اس کا اف

کمپانی بلبرینگ SKF کجاست، پرسشی است که ممکن است برای برخی افراد که با این شرکت آشنایی زیادی ندارند، پیش بیاید؛ شناخت این برند و گواهی های معتبر بین المللی ای که دارد، می تواند گام مهمی برای شناخت میزان کیفیت و تاثیرگذاری این برند در صنعت بلبرینگ سازی در جهان باشد.کمپانی اس کا اف همچنین در تولید و فروش یاتاقان های فولادی و سایر محصولات فولادی خاص با کیفیت بالا فعالیت دارد. علاوه بر این گروه صنعتی اس کا اف به طور مداوم بر روی تحقیق و توسعه صنعت بلبرینگ سازی تمرکز دارد، طوری که به طور میانگین هر دو روز، دو ثبت اختراع را از خود بر جای می گذارد.
گروه اس کی اف همچنین به عنوان نخستین کمپانی بلبرینگ سازی شناخته می شود که گواهینامه محیط زیستی ISO ۱۴۰۰۱ را با موفقیت کسب کرده است. این گواهینامه بیش از ۶۰ واحد تولیدی را در ۱۷ کشور تحت پوشش خود قرار می دهد. اس کا اف پلاس، نمایندگی رسمی محصولات skf، آماده ارائه خدمات و پشتیبانی محصولات این شرکت به شما عزیزان است. برای دریافت اطلاعات تخصصی تر با کارشناسان مجموعه اس کا اف پلاس در ارتباط باشید.

 

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مشاوره تلفنی