درباره ما

logo-mark-1

بلبرینگ، اورینگ، پکینگ، یاتاقان، کاسه نمد

درباره اس کا اف پلاس

 

بلبرینگ اس کا اف پلاس (SKF+ ) از سال ۱۳۸۵ به بکارگیری تجربه بزرگان صنعت بلبرینگ، به طور تخصصی فعالیت خود را بر واردات و فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات بلبرینگ، رولبرینگ، نیدل، برینگ، یاتاقان، کاسه نمد، پکینگ، اورینگ و اجزا مرتبطه متمرکز نمود، بطوریکه در حال حاضر بخش بزرگی از سبد محصولات برندهای معتبراین صنعت از قبیل SKF-FAG-TIMKEN-KOYO-NACHI و … را تحت پوشش دارد. عرضه محصولات اصلی و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش آن در عالی ترین سطوح، سرلوحه ی فعالیت های این شرکت می باشد.
موضوع کار شرکت: تامین کالا و محصولات جانبی , شرکت در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی, شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی و در نهایت مدیریت شرکت, با رعایت الزامات قابل کاربرد از جمله شامل الزامات قانونی و مقرراتی, الزامات مالی, عملیاتی و سازمانی, با بهبود مستمر عملکرد و فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت درتلاش است تا علاوه بردستیابی به اهداف تعیین شده, رضایت مشتریان را جلب کند. همچنین مدیریت سازمان خود را متعهد به بازنگری سالانه خط مشی و اهداف می¬داند.
از آنجایی که شرکت SKF یکی از مهمترین تولید کنندگان در صنعت بلبرینگ است، ما بر آن داشتیم تا نام شرکت خود را SKF+ بگذاریم که گویای فعالیت ما باشد

 

  • بلبرینگ
  • اورینگ
  • پکینگ
  • یاتاقان

    مشاوره تلفنی