بلبرینگ و رولبرینگ SKF

بلبرینگ اس کا اف (SKF)

بلبرینگ اس کا اف (SKF)


بلبرینگ و رولبرینگ SKF

نحوه شناسایی بیرینگ SKF اصلی از تقلبی

چک کردن بارکد روی جعبه بیرینگ در سایت SKF
فونت آرم روی محصول بیرینگ SKF
خاصیت چکش خواری
گریس و نگهدارنده
تست آنالیز متریال
استفاده از کارشناسان با تجربه
بررسی آرم مخصوص روی محصولات SKF
شناخت جعبه و وکیوم

چک کردن بارکد روی جعبه بیرینگ در سایت SKF: اصلی ترین روش تشخیص بیرینگ اصل SKF چک کردن بارکد در سایت SKF می باشد. در این روش بارکد روی محصول در سایت SKF وارد شده و بعد از بررسی نتیجه اصل بودن بیرینگ خدمتتان ارسال می گردد.

نوع و جنس جعبه و نایلکس داخل و روغن و گریس بیرینگ مخصوص شرکت SKF می باشد. متاسفانه برخی از فروشگاه ها از عدم تجربه مشتریان سوء استفاده کرده و اجناس تقلبی را وارد بازار می کند. این امر باعث ضرر و زیان زیادی برای شرکت ها می گردد.

فونت آرم روی محصول بیرینگ SKF: دیگر روش بررسی اصالت بیرینگ SKF فونت آرم روی محصول می باشد. نداشتن تجربه کافی باعث کلاهبرداری و سواستفاده از شرکت های خریدار می باشد. آرم حک شده برای محصولات قدیمی و چاپی در سال های اخیر منسوخ شده و شرکت SKF تکنولوژی به روزی را برای محصولات جدید در نظر گرفته است.

بلبرینگ اس کا اف (SKF)

بلبرینگ اس کا اف (SKF)

خاصیت چکش خواری: آلیاژ های بکار رفته برای بیرینگ های SKF با سختی راکول بالا نزدیک به فولاد بوده و قابلت چکش خواری ندارد. یعنی در صورت واردن کردن ضربه با فلز دیگر بر روی سطح بیرینگ هیچ گونه خراشی یا نفوذی ایجاد نمی گردد. روش معیار راکول عمق نفوذ پایدار ایجاد شده توسط یک نیرو/بار که بر روی سطح بیرینگ اعمال شده را اندازه می گیرد.

گریس و نگهدارنده: گریس مورد استفاده در بیرینگ های SKF مخصوص خود شرکت بوده که به وسیله آزمایش آنالیز روغن می توان اصالت آن مشخص شود.

 

بررسی آرم مخصوص روی محصولات SKF: به تازگی شرکت SKF به همراه بیرینگ های خود دستگاهی را روانه بازار کرده که به کمک آن می توان لیبل روی بیرینگ را چک کرد و بعد از سبز شدن آن از اصالت بیرینگ مطمین می شویم. این روش برای خرید های کوچک توجیه اقتصادی ندارد.

تست آنالیز متریال: همچنین آنالیز متریال به کمک آزمایشگاه یکی دیگر از روش های بررسی اصالت بیرینگ است. این روش نیز مانند اسکنر برای خرید های کوچک توجیه اقتصادی ندارد.

آخرین روش برای بررسی اصالت بیرینگ SKF استفاده از کارشناسان با تجربه در این زمینه می باشد. شما می توانید از تخصص کارشناسان شرکت اس کا اف پلاس جهت بررسی اصالت بلبرینگ خود بهره مند شوید.

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مشاوره تلفنی